Якісні комплектуючі
11.11.16.

Якісні комплектуючі

Ми вибрали для Вас найкращі вікна, двері та усі матеріали, які стали частиною житлового комплексу по вулиці Залізнична, 3

Інфографіка

Наші вікна – це запорука комфорту і тепла з 5-річною гарантією

Дбаючи про своїх покупців, ми проаналізувала ринок віконних конструкцій та обрали надійну компанію «Перший віконний завод». Житловий комплекс на Залізничній, 3 отримав теплі вікона і балконні конструкції з декорованого (Аnthracitegrey) німецького п’ятикамерного профілю КВЕ товщиною 70 мм, німецької фурнітури Winkhaus, двокамерних енергозберігаючих склопакетів. Склопакети з різною шириною дистанційних рамок між склом забезпечують чудову шумоізоляцію. Такі склопакети допомагають посилити розсіювання звуку в середині вікна. Охайний дизайн віконної рами підійде як класичному, так і сучасному стилю. Гарантія від виробника на всю віконну конструкцію складає 5 років.

Сучасні ліфти – інженерний шедевр для Вашого комфорту

Щоб подарувати Вам затишок і комфорт, ми встановлюємо безшумні високоякісні та дороговартісні ліфти української компанії «BRAVO», які є втіленням новітніх прогресивних світових та вітчизняних розробок з використанням кращих європейських комплектуючих відомих світових виробників – партнерів компанії-виробника. Кожний ліфт в будинку від «Альянс ІФ» – це інженерний та естетичний шедевр, втілений для Вас. Це ліфт, який буде гарантовано надійним та даруватиме відчуття комфорту та достатку уже з першого дня.

Надійні двері, якість яких провірена часом

Двері українського виробництва фірми «Мілано» служитимуть Вам бездоганно. Це унікальні конструкції з першокласними системами надійності, безпеки та шумоізоляції. Продукція ТМ «Мілано» пройшла багаторазові випробування на міцність та вогнетривкість і отримала відповідні Сертифікати якості. Вхідні протипожежні двері, з огляду на специфічні вимоги, мають підвищений ступінь вогнетривкості – 60 хвилин.

Котли з Італії

Нашим клієнтам ми пропонуємо котли італійської фірми «ITALTHERM». Це двоконтурний конденсаційний котел з двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання. Завдяки використанню конденсаційної технології спалювання палива, котел має максимальний коефіцієнт корисної дії і низькі викиди шкідливих речовин в атмосферу.

Системи індивідуального опалення із застосуванням конденсаційної техніки, низькотемпературних систем, датчиків температури зовнішнього повітря та кімнатних терморегуляторів є передовими і найефективнішими. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дозволяють отримувати при використанні задану температуру гарячої води.

Дахова конструкція виконана за технологією ІЗОЛКАП

Дахова конструкція вперше в Івано-Франківську виконана за технологією ІЗОЛКАП. Це так звана «тепла стяжка», яка забезпечує теплоізоляцію і звукоізоляцію будь-яких поверхонь.

Тепла стяжка ІЗОЛКАП – це легкий бетон, що був розроблений виходячи з реалій і вимог сучасного ринку. Провівши ряд випробувань в НДІ, були отримані результати звукоізоляційних досліджень: при використанні ІЗОЛКАП в конструкції ефективність перекриття поліпшується майже в два рази.

Утеплення 10-сантиметровим шаром пінопласту

Ми піклуємося про енергоефективність Вашого житла, тому приділили увагу утепленню стін житлового комплексу. Ваша оселя матиме чудові показники теплопровідності та шумоізоляції. Окрім цього, теплоізоляційний матеріал не вбирає вологу, не схильний до впливу бактерій та мікроорганізмів і довговічний у використанні.

Разработчик Klif group