Як правильно обрати житло і не загубитися у пропозиціях ринку нерухомості.
22.02.18.

Як правильно обрати житло і не загубитися у пропозиціях ринку нерухомості.

Купівля квартири – це відповідальний процес, що потребує зваженого аналізу можливих ризиків та наявних пропозицій на ринку нерухомості.

Ще зовсім недавно вибір житла не викликав особливих складнощів. У кожному мікрорайоні виростали сірі, однотипні будинки, з однаковим плануванням квартир. Та технології не стоять на місці і сьогодні у забудовників є більше можливостей для створення сучасних будинків у яких комфортно проживати.

Тут найголовніше не загубитися у широкому асортименті пропозицій, особливо коли мова йде про купівлю житла в новобудові. Планування, інфраструктура, району будівництва, ціна – ці показники є вирішальними при виборі житла. Та перш за все, вибір нерухомості необхідно робити спираючись на мету придбання.

Купівля квартири у центрі міста підкреслює статус покупця. Такий варіант зручний, коли необхідно врахувати близькість до роботи чи зручне транспортне сполучення з іншими районами міста. Водночас, такі квартири у майбутньому якнайкраще підходять для здачі в оренду.

Сім’ям із дітьми підійде варіант купівлі житла у затишному, спальному районі, подалі від дорожнього смогу і ближче до зелених масивів. Важливо врахувати наявність зручної транспортної розв’язки або безпечного паркінгу для автомобілів. Також поруч повинні знаходиться об’єкти соціальної інфраструктури – школа, дитячий садок, лікарня, аптека, торгові заклади.

Важливим фактором при виборі житла виступає його поверховість. Найзручнішим для життя є перший поверх. У новобудовах проблема непрошених гостей або випадкових поглядів у вікно вирішена огорожами і захисними системами. Втім, оптимальним варіант квартири на першому поверсі необхідно шукати на ранніх етапах будівництва.

Щодо планування житла, то тут у покупців просто голова йде обертом від кількості пропозицій. Сьогодні на ринку нерухомості найбільшим попитом користуються одно і двокімнатні квартири. Покупці хочуть бачити у своєму помешканні просторі, світлі кімнати. При цьому, не менш важливу роль відіграє енергоефективність будинку, тому тут варто звертати увагу на якість вікон та дверей у квартирі.

Мабуть, основну роль при виборі житла відіграє його ціна. Розраховуючи бюджет важко вирішити, що важливіше: площа квартири чи місце розташування будинку. Тут найкраще розглянути всі можливі варіанти. Водночас, ціна на квартиру може бути нижчою на етапі будівництва. Втім, сьогодні забудовники йдуть на зустріч своїм клієнтам пропонуючи різноманітні акції та розтермінування платежів.

Найкращим варіантом у такому випадку обрати спочатку надійну та авторитетну компанію, на рахунку якої не один будівельний проект. На ринку нерухомості Івано-Франківська варто відзначити будівельну компанію «Альянс ІФ», за плечима якої багаторічний досвід роботи у сфері нерухомості.

Компанія «Альянс ІФ» дає можливість своїм клієнтам обрати найоптимальніший варіант житла за помірною ціною. Для любителів активного стилю життя «Альянс ІФ» пропонує житловий комплекс по вулиці Залізнична, 3, у центральній частині Івано-Франківська. На сьогодні І черга будівництва вже здана в експлуатацію і триває будівництво ІІ та ІІІ черги житлового комплексу. Перевага комплексу – його розміщення. На території комплексу запроектовано дитячі та спортивні майданчики. Передбачено підземний та гостьовий паркінг, а перший поверх житлового комплексу відведено для комерції.

Тим хто віддає перевагу функціональному житлу компанія «Альянс ІФ» пропонує квартири у будинку по вулиці Незалежності. Його перевага – повноцінна міська інфраструктура, зупинки громадського транспорту, школа, дитячий садок, торгові центри, аптеки, банківські установи, спортивні клуби, розважальні заклади та ресторани.

Житловий комплекс по вулиці Хмельницького – це оаза для сімей та людей, що віддають паравагу затишному стилю життя, подалі від міського шуму. Будинок має вигідне розташування, яке дає змогу в межах 15 хвилин дістатися до центру міста, а транспортна розв’язка є однією з найзручніших в Івано-Франківську. При цьому, у кроковій доступності розташовані всі необхідні об’єкти соціальної інфраструктури: шкода, дитячий садок, торгові заклади.

Контакти

Адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Незалежності, 93а

Тел: (0342) 55-99-93; Моб: (050) 303-07-78, (067) 303-07-78;

Е-мейл: allianceif.com@gmail.com;

Сайт: www.allianceif.com.ua

Разработчик Klif group