Сучасні ліфти – інженерний шедевр для Вашого комфорту
26.03.17.

Сучасні ліфти – інженерний шедевр для Вашого комфорту

Щоб подарувати Вам затишок і комфорт, ми встановлюємо безшумні високоякісні та дороговартісні ліфти української компанії «BRAVO», які є втіленням новітніх прогресивних світових та вітчизняних розробок з використанням кращих європейських комплектуючих відомих світових виробників – партнерів компанії-виробника.

В житловому комплексі по вулиці Залізничній, 3 команда будівельної компанії «Альянс ІФ» обрала надійні, стильні та сучасні ліфтові конструкції. Універсальна електрична система включає в себе повний перелік новітніх досягнень в ліфтовій електроніці і дозволяє індивідуально підібрати системи контролю і управління ліфтом, починаючи від типу, розміру і кольору кнопок, закінчуючи системою позиціонування ліфта і системою автоматичної аварійної евакуації пасажирів при відключенні електропостачання.

Наші ліфти мають найкращі детектори дверей, блоки аварійної евакуації пасажирів, блоки зв’язку з аварійними службами (можливість запрограмувати до 8-ми телефонних номерів аварійних служб), голосі синтезатори, контроль чи обмеження доступу до поверхів, прямий зв’язок ліфта з обслуговуючою організацією через Інтернет, таймери відключення освітлення і вентиляції та багато інших новітніх комунікаційних систем європейського зразка.

Кожний ліфт в будинку від «Альянс ІФ» – це інженерний та естетичний шедевр, втілений для Вас. Це ліфт, який буде гарантовано надійним та даруватиме відчуття комфорту та достатку уже з першого дня.

Разработчик Klif group