«Альянс ІФ» встановлює новітні німецькі вікна з 5-річною гарантією
10.02.16.

«Альянс ІФ» встановлює новітні німецькі вікна з 5-річною гарантією

Купівля квартири в новобудові – глобальна подія і важлива інвестиція в майбутнє. Кожен власник житлової площі в новобудові хоче, щоб в ній було максимально комфортно, тепло і тихо. Важливо пам’ятати, що саме вікна відповідають за ці функції.

У кожного, звичайно, своє розуміння ідеального вікна, саме тому БК «Альянс ІФ» дбаючи про своїх покупців проаналізувала ринок металопластикових вікон Івано-Франківська і обрала надійну компанію «Перший віконний завод». У розпорядженні підприємства – досвід, надійна продукція, висококваліфіковані кадри.

На сьогоднішній день продовжується монтаж теплих вікон і балконних дверей з декорованого (Аnthracitegrey) німецького п’ятикамерного профілю КВЕ товщиною 70 мм, німецької фурнітури Winkhaus, двокамерних енергозберігаючих склопакетів. Склопакети з різною шириною дистанційних рамок між склом забезпечують чудову шумоізоляцію. Такі склопакети допомагають посилити розсіювання звуку в середині вікна.

Охайний дизайн віконної рами підійде як класичному, так і сучасному стилю. Гарантія від виробника на всю віконну конструкцію складає 5 років.

Разработчик Klif group