Франківці обирають житло від будівельної компанії «Альянс ІФ»
01.11.16.

Франківці обирають житло від будівельної компанії «Альянс ІФ»

Менш ніж за рік часу, команда будівельної фірми завоювала довіру клієнтів та продемонструвала справжній професійний підхід будівництва.

Житловий комплекс по вул. Залізнична, 3 в Івано-Франківську — перший багатоквартирний будинок молодої компанії «Альянс ІФ». Відповідальність, європейські стандарти планування житла, енергоефективні та сучасні комплектуючі уже встигли переконати в цьому мешканців Івано-Франківська.

Власники квартир по вул. Залізнична, 3 наголошують, що компанія «Альянс ІФ» яскраво відрізняється від інших забудівників міста за рахунок відкритості в роботі та індивідуального підходу до кожного клієнта.

«Квартиру вибирала давно. Чесно, таких об’єктів і таких компаній дуже небагато. Зручне розташування, в центрі міста, якісні матеріали, хороша ціна. Дуже тішать темпи будівництва. Компанію представляють молоді люди, які дуже відповідальні у своїй роботі і завжди намагаються зробити більше, ніж обіцяли. Видно, що будують з думкою про людей які будуть жити в цьому будинку»,— ділиться враженнями пані Мирослава Кочак, яка одна із перших придбала квартиру по вул. Залізнична, 3.

І справді розташування комплексу дуже вигідне — центральна частина міста, навколо розвинена інфраструктура зовсім поруч магазини, аптеки, сквер, фітнес-клуб, кінотеатр, гостьовий паркінг. Поблизу комплексу знаходяться дитячі садочки, загальноосвітні школи.

Зручне транспортне сполучення дозволяє без проблем доїхати до будь-якої точки міста. Квартири мають зручне планування, індивідуальне опалення, броньовані двері та високоякісні металопластикові вікна.

Разработчик Klif group