Чому клієнти обирають квартири від БК «Альянс ІФ»?
17.05.18.

Чому клієнти обирають квартири від БК «Альянс ІФ»?

Багаторічна праця професіоналів помножена на довіру клієнтів – це ті ключові принципи роботи завдяки яким, будівельна компанія «Альянс ІФ» завоювала лідерські позиції на ринку нерухомості Івано-Франківська.

Згуртована команда БК «Альянс ІФ» вдосконалювала свої навички вивчаючи слабкі та сильні сторони будівельної сфери. Сьогодні результатом 10-ти років наполегливої праці стали будинки, які здатні задовольнити вимоги найвибагливіших покупців.

Яскраві фасади пісочних відтінків та сучасний архітектурний стиль стали впізнавано візитівкою для об’єктів компанії «Альянс ІФ». Та це ще не повний перелік усіх переваг, які забудовник пропонує для своїх клієнтів. Будинки від БК «Альянс ІФ» – це в першу чергу надійні будівельні матеріали і якісне виконання робіт із дотриманням темпів зведення житла.

У об’єктах компанії втіленні всі найкращі пропозиції ринку нерухомості. Зокрема, вдале розташування будинків, ергономічне планування квартир, енергоефективні заходи, новітні дахові конструкції та якісні комплектуючі. Разом із омріяними квадратними метрами, покупець отримує міцні та надійні двері, енергозберігаючі металопластикові вікна з німецького профілю, котли та лічильники на всі комунікації.

Втім, основною перевагою компанії залишається вміння дослухатися та враховувати побажання своїх клієнтів. До прикладу, врахувавши попит покупців на двокімнатне житло, фахівці БК «Альянс ІФ» запроектували у житловому комплексі по вул. Незалежності 2-кімнатні квартири покращеного планування площею від 63 м2 до 75 м2.

Разработчик Klif group