БК «Альянс-ІФ» приєдналася до відродження європейської практики – благодійного «Галицького балу»
15.12.17.

БК «Альянс-ІФ» приєдналася до відродження європейської практики – благодійного «Галицького балу»

Вишукана традиція проведення «Галицького балу» проходить в Івано-Франківську вже в одинадцяте. Головна світська подія року пройшла напередодні Дня студента у фойє Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру. «Галицький бал» – це своєрідний елемент елітної європейської традиції. Усвідомлюючи важливість події для світського життя міста та її благодійну складову, будівельна компанія «Альянс-ІФ» виступила генеральним партнером заходу.
Червона доріжка, ошатно вбрані гості та класична музична програма – усе було витримано у кращих правилах європейських балів. У танцювальному залі зібралися молодь, волонтери, громадські і культурні діячі, представники бізнесу та влади. Танцювали з відповідною метою – зібрати кошти на благодійність.
Компанія «Альянс-ІФ» працює на ринку нерухомості Івано-Франківська понад 10 років. Багаторічний досвід роботи показує, що справжній лідер стежить не тільки за будівельними аспектами життя міста, але і його мистецьких надбанням. Для компанії «Альянс-ІФ» організація подібних заходів – це можливість підтримати наближення Івано-Франківська до культурної традиції Європи.
«Компанія «Альянс-ІФ» знає, що таке справжня турбота про своїх клієнтів. Запорукою надійного будівництва є міцний фундамент та якісні матеріали. В проведені подібних заходів гарантією вдалого свята є надійний організатор, тому БК «Альянс-ІФ» виступило генеральним партнером «Галицького балу». Чимало професіоналів працювали над організацією дійства не один місяць, щоб в кінцевому результаті гості свята могли на повну насолодитися його вишуканими моментами. У своїй роботі ми дотримуємося того ж принципу – працюємо віддано, наполегливо та якісно, аби наші клієнти могли безтурботно насолоджуватись комфортним життя у своїх нових помешканнях» – говорять у БК «Альянс ІФ».

Разработчик Klif group