ПРО КОМПАНІЮ

Команда будівельноїкомпанії «Альянс ІФ» є справжніми професіоналами та знавцями ринку нерухомості. Багаторічний досвід роботи житлової компанії показав усі слабкі і сильні сторони будівництва

в Івано-Франківську. Саме тому ми пропонуємо своїм клієнтам тільки якісне житло, бо зуміли увібрати весь позитивний досвід наших партнерів та втілити все найкраще в наших будинках.

 

 

ІСТОРІЯ

Наш дім там, де наші серця

 

Будівельна компанія «Альянс ІФ» - це команда професіоналів, які більше 10 років працюють на ринку нерухомості. Весь цей час ми вивчили ринок будівельної галузі Івано-Франківська і на власному досвіді знаємо, як збудувати будинок, що задовольнить вимоги найвимогливішого покупця.

Ми побачили, як непросто нашим клієнтам знайти житло, яке б їх задовольнило по всіх параметрах. Відтак, ми вирішили об’єднати весь позитивний досвід наших партнерів та втілити все найкраще в наших будинках. Так у 2015 році команда професіоналів вирішила створити будівельну компанію «Альянс ІФ», аби довести, що ідеальне житло – це реальність.

Наші будинки зводяться із якісних та сучасних матеріалів. Розміщення в центрі міста, красивий фасад, комфортне планування квартир, міцні та надійні двері, енергозберігаючі металопластикові вікна з німецького профілю, котли, електрична система, новітні дахові конструкції та усі комплектуючі – це найкращі пропозиції ринку, які ми втілюємо в наших будинках.

 

 

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ

ОСТАННІ НОВИНИ